Rozbušený pohledový válec a klikovou skříň 2 Parsun F4 vnější.

Válec a kliková skříň 2 - Parsun F4 / F5

# Část název
1 GB/T5783-M6X16 šroub, šestihran
2 F4-04000018 kryt, hlava válce
3 F4-04000017 těsnění, kryt válce
5 F4-04080100 hlava válce
6 F4-04000003 kolík, dutý
7 F4-04000014 Těsnění, hlava válce
8 GB/T5782-M6X45 šroub, šestihran
9 BR6HS zástrčka, jiskra
10 F4-04000034 šroub, hlava válce "b"
11 F4-04000033 šroub, hlava válce "a"
12 GB/T5783-M8X14 šroub, šestihran
13 F4-0400006 podložka, talíř
14 T15-04000010 Termostat
15 GB/T97.1-6 podložka, talíř
16 GB/T5783-M6X20 šroub, šestihran
17 F4-04000012 potrubí, návrat
18 F4-04010002 špinavá voda
19 F4-04070001 kryt, termostat
20 F4-04070100 sestava krytu a rozlité vody
21 F4-04000011 těsnění, termostat
22 F4-04070003 Anoda
23 GB/T818-M5X25 šroub, pan hlava

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se