Rozložený pohled na válec a klikovou skříň 1 Parsun F4 vnější.

Válec a kliková skříň 1 - Parsun F4 / F5

# Část název
1 F4-04010100 Kliková skříň
2 F4-04010102 trubka, spoj
3 F4-04010004 těsnění
4 GB/T276-6205C3 ložisko
5 F4-04000009 odvzdušňovací těsnění
6 F4-04000010 Pokrýt
7 GB/T5783-M6X14 šroub, šestihran 6x14
8 GB/T97.1-6 podložka 6
9 GT/T818-M4X6 šroub s půlkulatou hlavou m4x6
10 F4-04010003 velve, odvzdušňovací klapka
11 F4-04000003 dutý kolík
12 F4-04050200 kryt, kliková skříň
13 F4-04000002 Crana Case složité těsnění
14 F4-04000039 šroub, šestihran
15 F2.6-04010001 těsnění
16 F4-04060004 těsnění
17 F4-04060002 o-kroužek
18 F4-04060001 skořápka, olejová pečeť
19 F4-04060000 olejové těsnění, montáž skořepiny
20 GB/T97.1-8 podložka, talíř
21 GB/T5783-M8X20 šroub, šestihran
22 F4-04000006 těsnění, šroub pro vypouštění oleje
23 F4-04050100 sestava převodovky
24 GB/T5783-M6X12 šroub, šestihran
25 F4-04000008 o-kroužek
26 F4-04000007 zátka s měrkou
27 F4-04000001 šroub, vypouštění oleje
28 F2.6-04010103 vodní potrubí, ven
29 F4-04000036 zátka s měrkou

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se