Explodovaný pohled na spodní kryty Parsun F4 zevnitř.

Spodní kryt - Parsun F4 / F5

# Část název
1 F4-05000001-A kapota, dole
2 GB/T818-M6X14 kříž, šroub s půlkulatou hlavou M6x14
3 GB/T97.1-6 podložka 6
4 GB/T889.1-M5 matice, zajištění
5 F4-05000016 Rukojeť
6 GB/T5783-M6X25 šroub, šestihran m6x25
7 F4-05000020 sestava sedadla, zajišťovací hák
8 GB/T97.1-5 podložka 5
9 GB/T818-M5X16 šroub s půlkulatou hlavou m5x6
10 F4-05000023 hák, zámek
11 GB/T6170-M6 matice m6
12 GB/T818-M6X12 šroub, pan hlava
13 GB/T5783-M6x14 šroub, šestihran m6x14
14 F4-05000013-2 kryt, guma

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se