Explodovaný pohled na palivo Parsun F4 mimo.

Palivo - Parsun F4 / F5

# Část název
1 GB/T823-M4X25 šroub, malá kuželová hlava
2 F4-04090003 kryt, palivové čerpadlo
3 F4-04090004 membrána, horní
6 F4-04090100A plášť palivového čerpadla
7 F4-04090100 sestava membrány
8 GB/T309-3x12 prollerova jehla
9 F4-04090008 pružina, membrána
10 F4-04090001 sedadlo, palivové čerpadlo
11 F4-04090007 pružina, píst
12 F4-04090006 píst
13 GB/T6170-M4 matice
14 F4-04090000 sestava palivového čerpadla
15 F4-04090009 o-kroužek
16 F4-04000031-2 spona, nylon "b"
17 F4-04000028 potrubí, palivo "e" (Φ10 * Φ5 * 260)
18 F4-04000030 pružina, palivové potrubí "b"
19 GB/T93-6 podložka, pružina
20 GB/T97.1-6 podložka, talíř
21 GB/T5783-M6X30 šestihranný šroub
22 F4-05000008 potrubí, palivo "d" (Φ10 * Φ5 * 60)
23 F4-05000300 sestava palivového filtru
24 F4-05000007 potrubí, palivo "c"
25 F15-05000011 tři až
26 F4-05000200 spojovací sestava palivové trubky
27 F4-05000006 potrubí, palivo "b"
28 F4-05000100 spínač oleje
29 F4-05000010 pružina, svorka olejové trubky
30 F4-05000005 palivové potrubí „a“
31 F4-05000101 vypínač, benzín
32 GB/T818-M4X12 šroub s válcovou hlavou m4x12
33 F4-04090001A ventil "b"
34 F4-04090002A ventil „a“
35 F4-04090003A omezující blok, septum
36 GB/T819.2-M3X5 šroub m3x5

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se