Rozložený pohled na spodní pohon Parsun F4.

Nižší pohon - Parsun F4 / F5

# Část název
1 GB/T5782-M6X45 šestihranný šroub M6x45
2 F4-03000020 deska, vodní čerpadlo pevné
3 F4-03000021 gumová trubka, vodní čerpadlo
4 F4-03000013 čep, vodní čerpadlo
5 F4-03000019 kryt, vodní čerpadlo
6 F4-03000018 těsnění, kryt vodního čerpadla
7 F4-03000017 kryt, vnitřní vodní čerpadlo
8 F4-03060000 oběžné kolo, vodní čerpadlo
9 F4-03000015 ven talíř
10 F2.6-03000009 o-kroužek
11 F4-03020000 sestava vačky, řadicí tyč
11 F4-03020000S sestava vačky, řadicí tyč
12 GB/T5783-M6X25 šestihranný šroub M6x25
13 GB/T97.1-6 podložka, deska 6
14 F4-03000012 základna, vodní čerpadlo
15 F4-03000011 hermetické těsnění, základna vodního čerpadla
16 F4-03000027 těsnění
17 F4-03000009 podložka, zpátečka
18 F4-03040000 sestava zpátečky
19 GB/T276-6004C2 ložisko
20 F4-03050002 těsnění
21 JISB2401-P48 o-kroužek
22 F4-03050001 kryt, spodní kryt
23 GB/T5783-M6X20 šestihranný šroub M6x20
24 F4-03000003 ložisko
25 F4-03000023 zátka, otvor pro olej M80
26 F4-03000024 těsnění, zástrčka převodovky
27 F4-03000001 spodní kryt
28 GB/T-896-6 pojistný kroužek 6
29 F4-03000007 iniciativní zařízení
30 F4-03000006 podložka, iniciativní zařízení
31 F4-03000002 ložisko
32 F4-03000008 pluger, směna
33 F4-03010000 sestava kladného převodu
34 F4-03030002 blok spojky
35 F4-03030003 pružina, blok spojky
36 F4-03030001 hřídel, vrtule
37 F4-03000004 hřídel, driveull
37 F4-03000004S hřídel, pohon
38 F4-03000016 kolík
39 F4-03000005 Klip
40 GB/T5782-M6X170 šestihranný šroub l
40 GB/T5782-M6X40 šestihranný šroub s
41 GB/T879.4-1.5X20 kolík, pružina Φ1,5x20
42 F4-03050000 sestava krytu, spodní kryt
43 F4-03000028 deska, o-kroužek
44 GB/T818-M5X6 šroub m5x6

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se