Exploded view karburátor Parsun F4 mimo.

Karburátor - Parsun F4 / F5

# Část název
1 F4-04140000 sestava karburátoru
2 F4-04140001 karburátor
3 GB/T818-M4X10 šroub
4 GB/T94.1-4 podložka, pružina
5 F4-04140002 talíř
6 F4-04140003 těsnění
7 F4-04140004 šroub
8 F4-04140005 jaro, thorttel
9 F4-04140006 zástěra, sytič
10 F4-04140007 zástěra, akcelerátor
11 GB/T818-M3X6 šroub
12 GB/T94.1-4 pojistný kroužek
13 F4-04140008 těsnění
14 F4-04140009 šroub, seřízení vzduchu
15 F4-04140010 Jet, airslow
16 F4-04140011 jet, hlavní
17 F4-04140012 ventil, jehla
18 F4-04140013 tryska, hlavní
19 F4-04140014 gumová čepička
20 F4-04140015 Wringpring
21 F4-04140016 Bush, odkaz
22 F4-04140017 odkaz, sytič
23 F4-04140018 kolík, plovák
24 F4-04140019 těsnění
25 F4-04140020 talíř, sytič
26 F4-04140021 podložka
27 F4-04140022 nylonová myčka
28 F4-04140100 šroub
29 F4-04140200 plovák
30 F4-04140301 zátka, odtok
31 F4-04140302 těsnění
32 F4-04140300 tělo, plavební komora
33 GB/T818-M4X12 šroub
34 GB/T818-M4X8 šroub
35 GB/T94.1-3 podložka, pružina

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se