Exploded view bracket Parsun F4 ven.

Závorka - Parsun F4 / F5

# Část název
1 F4-02000008 pouzdro, tlumení nárazů
2 F4-02000007 horní část, tlumení nárazů
3 F4-02020000 sestava horního zajišťovacího kroužku
4 F4-01050002 pružina, kuželovitá
5 F4-01050000 sestava sklopné tyče
6 GB/T879-3X8 špendlík, pružina
7 F4-01050003 no, zabráněno odemknutí
8 GB/T889.1-M8 matice, metaloidní šestihranný šroub M8
9 F4-01000002 talíř
10 F4-01020000 sestava levá konzola
11 F4-08000018 značka 18
12 F4-01030001 držák, otočný
13 GB/T6170-M6 šestihranná matice M6
14 GB/T97.1-6 podložka 6
15 F4-01000003 podložka, nylon
16 F4-01030103 plášťová rukojeť
17 F4-01030003 pružina, kroucení (vlevo)
18 F4-01030002 pouzdro, nylon
19 GB/T5783-M6X20 šestihranný šroub M6x20
20 F4-01030005 pevný kryt, držák
21 F4-01030100 držák, zámek náklonu
22 F4-01030004 pružina, kroucení (vpravo)
24 F4-01000006 jaro
25 F4-01000007 jaro
26 GB/T5783-M6X12 šestihranný šroub M6x12
27 F4-01070000 sklopná sestava spony
28 F4-02000009 sestava spodní absorpce
29 F4-01000004 busher, šroub
30 F4-01010005 nýt, upínací rukojeť
31 F4-01010004 upínací lodní rukojeť
32 F4-01010002 upínací šroub
33 F4-01010003 upínací deska
34 GB/T5782-M6X125 šestihranný šroub M6x125
35 GB/T5782-M8X135 šestihranný šroub M8x135
37 F4-01010000 pravá sestava držáku
38 F4-01000005 kryt, otočný držák
39 GB/T5782-M6X35 šestihranný šroub M6x35
40 F4-01060002 upínací rukojeť
41 GB/T875-4X11 nýt
42 F4-01060001 zajištěný šroub
43 F4-01060000 sestava uzamčené rukojeti
44 GB/T96-6 velká podložka

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se