Exploded view control Parsun F4 vnější.

řízení - Parsun F4 / F5

# Část název
1 F4-00000007 rukojeť, řadicí páka
2 F4-02010000 hřídel, vyměnit
3 JISB2401-P9 o-kroužek
5 GB/T820-M5X20 šroub, oválná hlava m5x20
6 F4-02000003 pružina, převodovka
7 GB/T308-8 míč 8
8 GB/T5783-M5X25 šroub m5x25
9 GB/T91-1.6X12 špendlík, závlačka 1,6x12
10 GB/T97.1-5 podložka, deska 5
11 F4-02000006 páka, řadicí tyč
12 F4-02000004 posunutí tyče
13 F4-00000003 konektor, řadicí tyč a
14 F4-00000004 konektor, řadicí tyč b
15 F4-00000005 velký, pračka
16 GB/T5783-M6X20 šroub m6x20

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se