Rozbušený pohled na válec a klikovou skříň Parsun F25 na vnější straně.

Válec a kliková skříň - Parsun F20 / F25

# Část název
1 F25-05010000 sestava klikové skříně
2 F25-00000014 špendlík, hmoždinka
3 GB/T5782-M6X35 šroub, šestihran m6x35
4 GB/T5782-M8X80 šroub, šestihran m8x80
5 F25-05000007 Kliková skříň
6 GB/T3452.1-97.5X1.8 těsnění 97,5x1,8
7 GB/T5783-M6X20 šroub, šestihran m6x20
8 F25-05010108 těsnění, odvzdušňovací kryt
9 F25-05010109 kryt, odvzdušnění
10 GB/T5783-M6X20 šroub, šestihran m6x20
11 F25-05010106 závěs, motor
12 GB/T5782-M8X35 šroub, šestihran m8x35
13 F15-04000002 šroub, vypouštění oleje
14 F15-04000003 podložka
15 F25-00000013 těsnění, motor
16 F4-04000030 pružina, palivové potrubí''b ''
17 F25-05000100 čistič oleje
18 F15-07000031 Termostat
19 F15-07010022 těsnění, termostat
20 F15-07010021 kryt, termostat
21 GB/T5783-M6X25 šroub m6x25
22 GB/T97.1-6 podložka 6
23 GB/T97.1-8 podložka 8
24 F25-05010113 vsuvka, hadice
25 F25-05010107 Čistič
26 F25-05010112 vnější kryt, výfuk
27 F25-03000008 hadice
28 HT-2.5x60 svorka
29 F15-05000011 třícestné potrubí
30 F25-03000011 hadice
31 F25-03000009 hadice
32 F15-07010003 šroub, spojení
33 F25-05010111 těsnění, vnější kryt výfuku
34 F25-05050100 sestava válce
35 F25-00000014 špendlík, hmoždinka
36 F25-05040000 Těsnění, hlava válce
37 F25-05050104 vodicí pouzdro ventilu
38 F15-07040105 pojistný kroužek, vodicí pouzdro
39 GB/T5783-M6X25 šroub, šestihran m6x25
40 F25-05000002 šroub, příruba
41 F25-05000005 kryt, hlava válce
42 F25-05000004 těsnění, kryt válce
43 GB/T5783-M6X20 šroub, šestihran m6x20
44 GB/T97.1-6 podložka, deska 6
45 F15-07050004 zátka, olej
46 JASOF40431-025 o-kroužek
47 F25-05050007 těsnění
48 F25-05050006 šroub
49 F25-02010005 Anoda
50 F15-07010009 průchodka, anoda
51 F15-07010011 kryt, anoda
52 F15-07010012 deska, anoda
53 GB/T5783-M6X20 šroub, šestihran m6x20
54 GB/T5783-M5X12 šroub, šestihran m5x12
55 GB/T97.1-5 podložka, deska 5
56 F25-05000003 podložka, talíř
57 F25-08000005 podepsat 5
58 GB/T5783-M6X35 šroub m6x35
59 F25-05010103 džem 3/4 "
60 F25-05010104 džem 1/2 "

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se