Rozložený pohled na spodní kryt a pohon 1 Parsun F25 na vnější straně.

Spodní skříň a pohon 1 - Parsun F20 / F25

# Část název
0 F25-04090000 sestava spodního krytu parsunu f25
0 F25-04090000S sestava spodního krytu parsunu f25 s
1 GB/T3452.1-25.8X2.65 o-kroužek
2 F25-04000017 trubice, voda l
2 F25-04000017S trubice, voda s
3 F25-04000016 pevná deska, vodní čerpadlo
4 GB/T5782-M6X40 šroub m6x40
5 GB/T97.1-6 podložka 6
6 F25-04050004 klapka, vodní potrubí
7 F25-04050001 skořápka, vodní čerpadlo
8 F25-04050002 skořápka, vnitřní
9 F25-04050003 o-kroužek
10 F25-04050000 sestava pláště, vodní čerpadlo
11 F25-04040000 sestava oběžného kola
12 F25-04000014 vnější deska
13 GB/T5783-M6X25 šroub m6x25
14 GB/T97.1-6 podložka 6
15 F25-04000012 deska, o-kroužek
16 F15-06020004 o-kroužek
17 F25-04000013 vodní pečeť
18 F25-04000007 špendlík, hmoždinka
19 F25-04000008 základna, hnací hřídel
20 F25-04000009 těsnění
21 F25-04010003 olejové těsnění, hnací hřídel
22 F25-04010000 sestava hnacího hřídele l
22 F25-04010000S sestava hnacího hřídele s
23 F25-04000015 půlkruhový klíč
24 HR32004XJ pouzdro, ložisko
25 F25-04000003-1 podložka (t : 0,7 mm)
25 F25-04000003-2 podložka : t : 1,0 mm)
25 F25-04000003-3 podložka : t : 1,1 mm)
25 F25-04000003-4 podložka (t : 1,2 mm)
25 F25-04000003-5 podložka (t : 1,3 mm)
25 F25-04000003-6 podložka : t : 1,4 mm)
25 F25-04000003-7 podložka (t : 1,5 mm)
25 F25-04000003-8 podložka : t : 1,6 mm)
26 F25-04000002 pouzdro, nylon
27 F25-04030000 sestava vačky, řadicí tyč l
27 F25-04030000S sestava vačky, řadicí tyč s
28 F4-03000023 zátka, otvorový olej
29 F4-03000024 těsnění, zástrčka převodovky
30 GB/T889.1-M5 matice, zajišťovací M5
31 F25-04000023 přívod vody „b“
32 F25-04000031 zátka, odtok
33 F25-04000001 spodní kryt
34 GB/T5782-M6X35 šroub m6x35
35 GB/T861.1-6 podložka, zajištění 6
36 F15-06000004 anoda, nižší
37 GB/T5783-M6X20 šroub m6x20
38 F25-04000021 karta, samozřejmě
39 GB/T820-M5X30 šroub s půlkulatou hlavou m5x30
40 F25-04000022 přívod vody „a“
41 F25-04000006 matice, pastorek
42 F25-04000005 pastorek
43 F25-04000004-1 podložka (t: 1,0 mm)
43 F25-04000004-2 podložka (t: 1,1 mm)
43 F25-04000004-3 podložka (t: 1,2 mm)
43 F25-04000004-4 podložka (t: 1,3 mm)
43 F25-04000004-5 podložka (t: 1,4 mm)
44 HR30205J kuželíkové ložisko
45 F25-04020000 rychlost, vpřed
46 F25-04060003 spojka, pes
47 F15-06070004 čep, spojka
48 F15-06070005 kroužek, spojka
49 F25-04060006 píst, posun
50 F25-04060002 pružina, spojka
51 F25-04060001 hřídel, vrtule
52 F25-04060007 deska, zpátečka
53 F25-04060000 vrtule, montáž hřídele
54 F25-04070004 rychlostní stupeň, zpátečka
55 F25-04070005-1 podložka (t: 1,0 mm)
55 F25-04070005-2 podložka (t: 1,1 mm)
55 F25-04070005-3 podložka (t: 1,2 mm)
55 F25-04070005-4 podložka (t: 1,3 mm)
56 F25-04070002 o-kroužek a
57 GB/T276-6006/P6 kuličkové ložisko
58 F25-04070001 kryt, spodní kryt
59 GB/T290-HK2016 válečkové převody
60 F25-04070006 těsnění
61 F25-04070003 o-kroužek b
62 GB/T5783-M6X20 šroub m6x20
63 F25-04070000 sestava krytu, spodní kryt
64 GB/T290F-2020 jehlové ložisko

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se