Explodovaný výhled FW spodní kryt a příchytka Parsun F25 vnější.

Spodní kryt a konzola fw - Parsun F20 / F25

# Část název
1 F25-03000021W vodní dýmka, figurace
2 F25-03000022W bunda, vodní dýmka
3 F25-03000100W sestava zaseknutí
4 F25-03000101W džem
5 F25-03000102W keř, gumový džem
6 F25-03000103W vázání, džem
7 F25-03000104W ořech, džem
8 F25-03000023W držák, jam
9 GB/T97.1-6 podložka 6
10 GB/T5783-M6X20 šroub m6x20
11 GB/T84.5-ST5.5X19 šroub s půlkulatou hlavou st5,5x19
12 F25-03000013W marmeláda, gumová neobvyklost
13 F25-03000024W jam „b“
14 F25-03000025W uvíznutí, kabel akcelerografu
15 F25-03030003W rocker, zátka
16 GB/T879.2-2X10 sloupovitý kolík
17 F25-03030005W rocker, zátka
18 F25-03030004W táhlo, posun
19 GB/T96-5 velká podložka 5
20 F25-05160002 jaro
21 F15-00000012 jaro
22 F25-03000027W talíř, posun
23 F25-03000028W pouzdro, omezená deska
24 F25-07000005W spojovací, ovládací kabel
25 F25-07000200W sestava ovládacího kabelu (4,26 m = 14 ')
26 F25-07000003W talíř, prstencový
27 GB/T5287-1985 super podložka 6
28 GB/T5783-2000 šroub m6x25
29 F25-03000029W džem, obdélník
30 F25-05090002W c.d.i. kabelová sestava
31 F25-07000006W tenká pojistná matice
32 GB/T97.1-10 pračka 10
33 F25-01000007W talíř
34 GB/T889.2-M10X1.25 tenká pojistná matice m10x1,25
35 JASOF40424-016 o-kroužek
36 F25-01010012W matice, plast
37 F25-07000301W táhlo, otáčení
38 F25-07000304W matice
39 F25-07000303W trubka, šroub
40 F25-07000302W šroub
41 F25-07000300W sestava táhla

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se