Exploded view palivo Parsun F25 vnější.

Palivo - Parsun F20 / F25

# Část název
1 F4-05000200 spojovací sestava palivové trubky
2 GB/T97.1-6 podložka 6
3 GB/T5783-M6X25 šroub m6x25
4 F4-04000030 pružina, palivové potrubí "b"
5 F25-03000012 potrubí, palivo „a“ Φ10xΦ5x550
6 F25-03000004 potrubí, vlna Φ12x120
7 HT-2.5x60 svorka
8 F15-07080000 sestava filtru
9 F15-07080002 šálek, filtr
10 GB/T3452.1-32.5x1.8 podložka, miskový filtr Φ32,5x1,8
11 F15-07080001 Element, filtr
12 GB/T6170-M8 matice m8
13 F25-05000029 potrubí, vlna Φ12x300
14 F25-05000012 potrubí, palivo „a“ Φ10xΦ5x550
15 F25-05000033 potrubí, vlna Φ12x120
16 F25-05000032 hadice Φ10xΦ5x180
17 F25-05000018 držák, stálost
18 GB/T5783-M6X30 šroub m6x30
19 GB/T97.1-6 podložka 6
20 JB/T7757.2-24.7X3.1 o-kroužek 24.7x3.1
21 F25-05130000 sestava palivového čerpadla
22 F25-05130004 píst
23 F25-05130003 pružina, píst
24 F25-05130001 sedadlo, palivové čerpadlo
25 GB/T6170-M5 matice m5
26 F25-05130002 pružina, diap hragm
27 GB/T309-4x16.5 válečková jehla Φ4x16,5
28 F25-05130100 sestava diap hragm
29 F4-04090011 šroub, ventil
30 GB/T848-3 malá podložka 3
31 F4-04090005 talíř
32 GB/T6170-M3 matice m3
33 F25-05130201 plášť palivového čerpadla
34 F25-05130005 membrána, horní
35 F25-05130006 těsnění, palivové čerpadlo
36 F25-05130007 kryt, palivové čerpadlo
37 GB/T818-M5X45 šroub s půlkulatou hlavou m5x45
38 GB/T97.1-8 podložka 8
39 GB/T5783-M8X14 šroub M8x14
40 F25-05000017 držák, filtrační nádoba

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se