Rozbalená olejová miska Parsun F25 z vnější strany.

Olejová vana - Parsun F20 / F25

# Část název
1 F25-00000100 zátka, hladina oleje
2 F25-02010100 odlehčovací ventil auy
3 F25-02010006 těsnění, zpětný ventil
4 GB/T97.1-6 podložka, hladká 6
5 GB/T5783-M6X25 šestihranný šroub M6x25
6 F25-02010200 sítko, olej
7 GB/T5783-M6X16 šestihranný šroub M6x16
8 F25-00000014 špendlík, hmoždinka
9 F25-02000006 olejová vana
10 F25-02010007 šestihranný šroub
11 F15-00000006 špendlík, hmoždinka
12 F15-04000003 těsnění
13 F15-04000002 šroub, vypouštění oleje
14 F25-02000007 plášť, odtok oleje
15 F25-02010005 Anoda
16 F15-07010009 těsnění, anoda
17 F15-07010011 kryt, anoda
18 GB/T97.1-5 podložka 5
19 GB/T5783-M5X12 šroub m5x12
20 GB/T5783-M6X20 šroub, šestihran m6x20
21 GB/T97.1-6 podložka 6
22 F15-07010012 deska, anoda

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se