Exploded view control system Parsun F25 venku.

Kontrolní systém - Parsun F20 / F25

# Část název
1 F25-05000008 odkaz, ovládání akcelerografu
2 F15-07000016 společné ovládání akcelerografu
3 GB/T5782-M6X55 šroub m6x55
4 GB/T97.1-6 podložka 6
5 GB/T96-6 velká podložka 6
6 F15-07000012 Bush, vynucení akcelerografu
7 F15-07000014 kladka, pasivita
8 F15-07000013 řemenice, pohon
9 GB/T5783-M6X10 šroub6x10
10 F15-07000011 držák, ovládání pevným drátem
11 GB/T5783-M6X25 šroub m6x25
12 F15-05040002 držák, řadicí tyč
13 F25-03030001 rocker, zátka
14 F15-05040100 páka, řadicí tyč
15 GB/T5783-M6X20 šroub m6x20
16 F15-05000031 jaro
17 F25-03030002L řadicí tyč l
17 F25-03030002S řadicí tyč s
18 F15-05000035 sloupová matice
19 GB/T6172.1-M6 matice m6
20 F15-00000012 jaro
21 GB/T879.4-3x20 čep, pružina Φ3x20

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se