Explodovaný pohled na karburátor Parsun F25.

Karburátor - Parsun F20 / F25

# Část název
1 F25-05070000 sestava karburátoru
2 GB/T818-M4X12 šroub
3 GB/T93-4 podložka, pružina
4 F25-05070003 talíř
5 F25-05070002 těsnění
6 F25-05070010 šroub
7 F25-05070011 Spriig, thorttel
8 F25-05070001 karburátor
9 F25-05070005 těsnění
10 F25-05070006 těsnění
11 GB/T896-4 pojistný kroužek
12 F25-05070022 tryska, hlavní
13 F25-05070025 vlněný plášť, ventil
14 F25-05070024 vlnový trn, ventil
15 F25-05070023 gumová čepička
16 F25-05070021 hlavní, tryskové
17 F25-05070017 ventil, jehla
18 F25-05070018 plovák
19 F25-05070019 kolík, plovák
20 F25-05070026 těsnění, plovoucí komora
21 GB/T818-M4X8 šroub
22 GB/T818-M4X6 šroub
23 F25-05070006 zástěra, akcelerátor
24 F25-05070100 swinglink, akcelerátor
25 F25-05070004 vyždímat pružinu
26 F25-05070009 Twistspring, swinglink
27 F25-05070008 houpačka, ventil
28 F25-05070007 pouzdro, houpačka
29 F25-05070200 montáž ventilů, elektrická
30 F25-05070016 deska, ventil
31 F25-05070013 šroub, nastavení vzduchu
32 F25-05070014 těsnění
33 F25-05070300 tělo, plovoucí komora
34 GB/T818-M2X3 šroub
35 F25-05070302 zátka, ventil
36 F25-05070301 pružina, ventil
37 F25-05070305 pohár, tělo
38 F25-05070303 šroub, odtok
39 F25-05070304 těsnění
40 F25-05070020 hlavní, tryska
41 F25-05070201 o-kroužek
42 F25-05070015 pružina, nastavení pilota
43 GB/T818-M4X14 šroub
44 GB/T818-M3X6 šroub

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se