Rozložený pohled na palivový systém Parsun F20AEFI přívěsný motor.

Palivový systém - Parsun F15A / F20A

# Část název
1 GB/T5783-M6x50 šroub m6x50
2 GB/T96-6 velká podložka 6
3 GB/T5783-M8x16 šroub M8x16
4 GB/T96-8 velká podložka 8
5 F15-05000004 tlumič
6 F20-05000056EFI-A Bush, tlumič
7 F20-05000055EFI-A pouzdro, olejové čerpadlo
8 F20-05000046EFI tlumič, olejový pohár
9 F20-05000047EFI Bush, olejový pohár
10 F20-05000059EFI palivové potrubí
11 S7133-14 jediné upínací svorky
12 F20-05000054EFI palivové potrubí 6x12,5x450
13 F20-05000052 palivové potrubí c 5x10x470
14 F20-05000050 palivové potrubí 6x12,5x280
15 F20-05001300EFI tlakový ventil
16 F20-05000042EFI plášť, tlakový ventil
17 F20-05000041EFI držák, tlakový ventil
18 F20-05000049EFI palivové potrubí
19 GB/T818-M5x12 šroub m5x12
20 GB/T97.1-5 podložka 5
21 F20-05001000EFI zakryjte sestavu vstřikovače paliva
22 F20-05000050EFI vstřikovač paliva
23 F20-05000053 palivové potrubí e 5x12,2x60
24 F20-05000062EFI palivové potrubí g
25 F40-05000040EI spoj a,palivový filtr
26 F40-05091100EI vysokotlaký palivový filtr
27 F20-03000014EFI bunda, palivové čerpadlo
28 F20-03000013EFI držák, palivové čerpadlo
29 GB/T5783-M6x12 šroub m6x12
30 GB/T9074.14-M6X20 šroub m6x20
31 GB/T97.1-6 podložka 6
32 GB/T6170-M6 matice m6
33 F4-05000200 přípojka pro připojení palivové trubky
34 F4-05000030 svorka b, palivové potrubí
35 F20-05000017 palivové potrubí a 5x10x400
36 F20-00005300EFI palivový filtr
37 F20-03000018 palivové potrubí b 5x10x90
38 GB/13452.1-20.2x2.4 q-kroužek 20,2x2,4
39 F20-05050000 sestava palivoveho cerpadla
40 F20-05000022 šroub, palivové čerpadlo
41 GB/T818-M4x32 šroub m4x32
42 F4-04090003 kryt, palivové čerpadlo
43 F4-04090004 těsnění
44 F4-04090011 šroub m3x6
45 F4-04090005 jednostranný talíř
46 F20-05050100 sestava krytu, palivové čerpadlo
47 F15-04000005 bradavka zadek
48 F20-05050001 skořápka, palivové čerpadlo
49 F15-07140100 diafragmová sestava
50 GB/T309-3x12 válečková jehla 3x12
51 F15-07140005 pružina, membrána
52 F15-07140001 sedadlo, palivové čerpadlo
53 F15-07140004 pružina, píst
54 F15-07140003 píst
55 GB/T6170-M4 ořech m4
56 F20-05000024 trubka b 5x10x85
57 F20-05000026 tee kloub
58 F20-05000023 potrubí 5x1ox125
59 F20-05000051 trubka d 5x10x250
60 F15-05000011 tee kloub
61 F20-05000025 trubka c 5x10x55

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se