Pohonný hřídel Parsun F20A s rozloženým výhledem.

Vačková hřídel - Parsun F15A / F20A

# Část název
1 F20-05000033 kryt, opasek
2 F20-05000036 zástrčka
3 F20-05000034 tlumič, kryt pásu
4 GB/T1099-3x5x13 klíč
5 F20-05000027 řemenice, načasování
6 F20-05000028 Pokrýt
7 F20-05000029 matice
8 F20-05000003 řemen, načasování
9 GB/T5783-M8x25 šroub8x25
10 F20-05030013 podložka
11 F20-05030012 řemenice, poháněná
12 F20-05030011 podložka, nízká
13 F20-05030005 těsnění
14 F20-05030200 sestava vačkového hřídele
15 F20-05030010 podložka, olejová pumpa
16 F20-05030400 montáž olejové pumpy
17 F20-05030401 tělo, olejové čerpadlo
18 F20-05030403 podložka
19 F20-05030408 pečetní prsten
20 F20-05030402 hřídel, olejové čerpadlo
21 GB/T309-3x16.8 válečková jehla 3x16,8
22 F15-07110003 zástrčka
23 F20-05030407 jaro
24 F20-05030404 vnitřní rotor, olejové čerpadlo
25 F20-05030405 vnější rotor, olejové čerpadlo
26 F20-05030406 kryt, olejové čerpadlo
27 GB/T823-M6x16 šroub m6x16
28 GB/T97.1-6 podložka 6
29 GB/T5783-M6x35 šroub m6x35

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se