Explodovaný pohled na spodní kryt a pohon 2 Parsun F20A ven.

Spodní skříň a pohon 2 - Parsun F15A / F20A

# Část název
1 GB/T820-M5x20 šroub m5x20
2 F15-06000003 přívod vody b
3 GB/T5783-M6x30 šroub m6x30
4 GB/T97.1-6 podložka 6
5 GB/T861.1-6 podložka, zajištění 6
6 F15-06000004 Anoda
7 F15-06000015 polštář, vrtule
8 F15-06090000-10 montáž vrtule 10 "
8 F15-06090000-11 montáž vrtule 11 "
8 F15-06090000-12 montáž vrtule 12 "
8 F15-06090000-8 montáž vrtule 8 "
9 GB/T96-10 velká podložka 10
10 F15-06000016 matice, šestihran
11 GB/T91-2.5x20 závlačka 2,5x20
12 GB/T5783-M8x30 šroub, šestihran m8x30
13 GB/T97.1-8 podložka 8
14 F15-06020005 těsnění, guma
15 F20-02000005 Bush, trubice
16 F20-02000101L vodní trubice (l)
16 F20-02000101S vodní trubice
17 HT-2.5x50 stahovací pásky 2,5x50
18 F20-02000007 těsnění, vodní trubice
19 F15-00000013 kolík 4x12
20 GB/T6182-M5 matice, zajišťovací M5
21 F15-06000002 přívod vody a
22 F20-04000000L sestava spodního krytu (l)
22 F20-04000000S sestavy spodního krytu

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se