Rozložený pohled na spodní kryt a pohon 1 Parsun F20A na vnější straně.

Spodní skříň a pohon 1 - Parsun F15A / F20A

# Část název
1 F15-06000001 spodní kryt
2 F4-03000023 zátka, olejová hadice
3 F4-03000024 těsnění, zástrčka převodovky
4 F15-06000010-1 podložka (t: 0,10 mm)
4 F15-06000010-2 podložka (t: 0,12 mm)
4 F15-06000010-3 podložka (t: 0,15 mm)
4 F15-06000010-4 podložka (t: 0,18 mm)
4 F15-06000010-5 podložka (t: 0,30 mm)
4 F15-06000010-6 podložka (t: 0,40 mm)
4 F15-06000010-7 podložka (t: 0,50 mm)
5 HR30205J ložisko
6 F15-06010000 rychlost, vpřed
7 F15-06000012 matice, pastorek
8 F15-06000011 pastorek
9 F15-06000009 podložka, pastorek (t: 1,20 mm)
10 TE15-04000018 podložka, pastorek
11 F15-06000020-1 podložka, ložisko
12 F15-06070004 čep, spojka
13 F15-06070003 spojka, pes
14 F15-06070005 kroužek, spojka
15 F15-06070006 píst, posun
16 F15-06070002 pružina, spojka
17 F15-06070001 hřídel, vrtule
17 F20-04050001E hřídel, vrtule pro motory EFI
18 F15-06070000 sestava kloubového hřídele
19 F15-06070007 podložka, zpátečka
20 F15-06080005 rychlostní stupeň, zpátečka
21 F15-06080006-1 podložka (t: 0,10 mm)
21 F15-06080006-2 podložka (t: 0,20 mm)
21 F15-06080006-3 podložka (t: 0,30 mm)
21 F15-06080006-4 podložka (t: 0,40 mm)
21 F15-06080006-5 podložka (t: 0,50 mm)
22 GB/T276-6005/P63 ložisko 6005
23 F15-06080002 o-kroužek a, kryt
24 F15-06080003 o-kroužek b, kryt
25 F15-06080001 kryt, spodní kryt
26 GB/T290HK1712 ložisko hk1712
27 F15-06080004 těsnění
28 F15-06080000 sestava krytu, spodní kryt
29 GB/T97.1-6 podložka 6
30 GB/T5783-M6x20 šroub m6x20
31 F20-04020000L sestava vačky, řadicí tyč (l)
31 F20-04020000S sestava vačky, řadicí tyč
32 GB/T879.1-2.5x14 kolík 2,5x14
33 F20-04000001 těsnění, základna
34 NSKF1420 ložisko
35 F15-06000006 pouzdro, nylon
36 F20-04010001 základna, hnací hřídel
37 F15-06020004 o-kroužek
38 F15-06020002 ložisko
39 F15-06020003 olejové těsnění, hnací hřídel
40 F20-04030000L sestava hnacího hřídele (l)
40 F20-04030000S sestava (y) hnacího hřídele
41 F15-06000013 klíč, woodruff
42 F20-04000002 vnější deska
43 JASOF404-31-045 o-kroužek
44 GB/T5783-M8x25 šroub M8x25
45 F15-06050000 sestava oběžného kola
46 F15-06060002 vnitřní plášť, vodní čerpadlo
47 F15-00000013 kolík 4x12
48 F20-04040001 skříň vodního čerpadla
49 F25-04050004 těsnění, vodní potrubí
50 F15-06000014 pevná deska, vodní čerpadlo
51 GB/T5783-M8x45 šroub M8x45

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se