Explodovaný pohled na spodní kryt Parsun F20A.

Spodní kryt - Parsun F15A / F20A

# Část název
1 F25-03000101W tělo, džem
2 F25-03000102W těsnění, guma
3 F25-03000103W odkaz, jam
4 F25-03000104W ořech, džem
5 F25-03000100W sestava zaseknutí
6 F20-03000010 opěrná deska, zaseknutí
7 GB/T84.5-ST5.5x19 šroub st5,5x19
8 GB/T5783-M6x8 šroub M6x8
9 GB/T97.1-6 podložka 6
10 F20-03000007 kryt, kapota
11 F20-03000011 trubka 6x 11x680
12 GB/T5783-M6x30 šroub m6x30
13 F20-03000005 pečeť, čtverec
14 F20-03000004 těsnění, guma
15 F20-03000006 gumová zátka
16 F20-03000101 těsnění
17 GB/T818-M6x16 šroub m6x16
18 F20-03000100 sestava pilotního světla
19 GB/T5783-M6x30 šroub m6x30
20 F25-00000004 podložka
21 F25-03000006 tlumič
22 F25-03000007 Bush, tlumič
23 F20-03000003 Bunda
24 F2.6-05000004 těsnění
25 F15-05000016 bunda, guma
26 F20-03000008 bunda, spojovací tyč řadicí páky
27 F20-03000001 spodní kryt
28 F15-05000009 vodní vsuvka, plast
29 F20-03020000 sestava zajišťovacího háku, horní kryt
30 F20-03020002 tělo, zajišťovací hák
31 F20-03020004 ocelový drát, zajišťovací hák
32 F20-03020005 pouzdro, zajišťovací hák
33 F20-03020001 sedadlo, zajišťovací hák
34 GBlT5783-M6x12 šroub m6x16
35 GB/T91-1.6x12 závlačka 1. 6x12
36 F20-03020003 hřídel, zajišťovací hák
37 GB/T889.1-M6 pojistná matice m6
38 GB/T5783-M6x20 šroub m6x20
39 F20-03000002 těsnění
40 F20-00000011 kryt, horní kryt
41 GB/T6170-M6 matice m6
42 GB/T93-6 pružinová podložka 6
43 GB/T818-M6x30 šroub m6x30
44 F20-03000007W gumová zátka, hranatá
45 F20-03000005W gumové těsnění, hranaté
46 F20-03000006W gumová zátka
47 F25-03000024W Jam "b"

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se