Rozložený startér sestavy Parsun F20A přívěsný.

Sestava startéru - Parsun F15A / F20A

# Část název
1 F4-04130102 kryt, rukojeť startéru
2 F25-05160501 startovací rukojeť
3 F25-05160500 sestava rukojeti startéru
4 F25-05160021 tlumič, rukojeť startéru
5 F20-05070003 těsnění
6 F20-05070000 sestava startéru
7 F20-05070200 pevný drát, zarážka
8 F20-05070101 pouzdro, startér
9 GB/T97.1-6 podložka 6
10 GB/T5783-M6x25 šroub m6x25
11 F15-07130106 pružina, zarážka
12 F15-05000029 pružina, zarážka
13 F15-07130105 zámek
14 F15-07130107 pružina, spirála
15 F15-07130201 Whell, spuštění
16 F4-04130013 meatus, začněte provazem
17 F15-07130205 lano, startér (5,5x1,8m)
18 GB/T896-8 pojistný kroužek 8
19 F20-05070001 Pokrýt
20 GB/T845-ST4.2x16 šroub st4.2x16
21 F20-05070002 trubka 5x 10x200
22 F15-07130002 klip, deska
23 F20-05070004 talíř, pohon
24 GB/T93-6 pružinová podložka 6
25 GB/T5783-M6x16 šroub m6x16
26 F15-07130203 jaro
27 F15-07130204 spojovací prut
28 F15-07130202 západka, pohon
29 F20-05000030 fixace palte

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se