Rozložený pohled na sestavu motoru Parsun F20A přívěsný.

Sestava motoru - Parsun F15A / F20A

# Část název
1 F20-05000000 sestava motoru
2 GB/T5783-M6x25 šroub m6x25
3 GB/T97.1-6 podložka 6
4 GB/T5783-M6x14 šroub m6x14
5 F20-05000015 lisovací deska
6 T40-05000100 sestava tepelného spínače
7 F20-05000700 sestava krytu termostatu
8 F20-05000701 kryt, termostat
9 F20-05040005 plynová vsuvka
10 F20-05000702 těsnění, kryt termostatu
11 F4-04070003 Anoda
12 GB/T818-M5x25 šroub m5x25
13 T15-04000010 Termostat
14 HT2.5x50 svorka
15 F20-05000016 trubka
16 F20-05010002 bradavka
17 F20-05010000 sestava klikové skříně
18 F15-00000006 kolík 6x12
19 T20-06000028 šroub M8x65
20 GB/T97.1-8 podložka 8
21 F20-05010007 šroub m6x40
22 F15-07010026 Anoda
23 GB/T820-M4x12 šroub m4x12
24 F15-07010003 šroub, spojení
25 F15-07010023 čistič oleje
26 F20-05000602 těsnění, kryt
27 F20-05000600 sestava vnějšího krytu výfuku
28 F20-05000601 vnější kryt, výfuk
29 F4-04010102 bradavka
30 F15-04000005 vsuvka, hadice
31 GB/T3452.1-13x2 o kroužek 13x 2
32 F20-05030009 šroub, anoda
33 F20-05020002 pojistný kroužek
34 F20-05020100 sestava pístního kroužku
35 F20-05020001 píst
36 F20-05020000 sestava pístu
37 F20-05020003 čep, píst
38 F20-05020200 sestava ojnice
39 F20-05020203 šroub, ojnice
40 F25-05050021 olejové těsnění 37x50x7
41 F20-05020004 klikový hřídel
42 F20-05010003 ploché ložisko, klikový hřídel
43 F15-07030006 olejové těsnění a25x44x6,5

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se