Rozložený pohled sestava horního krytu Parsun F20A přívěsný.

Sestava horního krytu - Parsun F15A / F20A

# Část název
1 F20-06000000 sestava horního krytu
2 F20-06000001 horní kryt
3 F20-06000003 kryt, horní kapota
4 F4-08000019 značka 19
5 F15-12000002 značka, správně
6 F15-12000003 značka vpředu (f15)
6 F25-08000006 značka vpředu (f2 0)
7 F15-12000001 značka, vlevo
8 GB/T818-M5x16 šroub m5x16
9 GB/T97.1-5 podložka 5
10 F20-06000004 hák, přední
11 GB/T6170-M5 matice m5
12 GB/T97.1-6 podložka 6
13 GB/T5783-M6x20 šroub m6x20
14 F20-06000005 zajišťovací hák
15 F20-06000002 těsnění, guma

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se