Palubní systém Parsun F20A s rozloženým výhledem.

Palivový systém - Parsun F15A / F20A

# Část název
1 F15-07080001 Element, filtr
2 GB/T3452.l-33x2 o kroužek 33x2
3 F15-07080002 filtrační nádoba
4 GB/T6170-M8 matice m8
5 F20-05000020 pevná paleta
6 GB/T5783-M8x16 šroub M8x16
7 F15-07080000 sestava filtru
8 F4-04000030 klip "b", palivové potrubí
9 F20-05000013 palivové potrubí 5x 10x130
10 GB/T5783-M6x20 šroub m6x20
11 GB/T97.1-6 podložka 6
12 F4-05000200 spojovací sestava palivové trubky
13 GB/T6170-M6 matice m6
14 F20-05000021 palivové potrubí „b“ 5x 10x530
15 F20-05000035 palivové potrubí "c" 5x 10x270
16 F20-05050000 sestava palivového čerpadla
17 F20-05000022 šroub, palivové čerpadlo
18 GB/T3452.1-20.2x2.4 o kroužek 20,2x2,4
19 GB/T818-M4x32 šroub m4x32
20 F4-04090003 kryt, palivové čerpadlo
21 F4-04090004 těsnění
22 F4-04090011 šroub m3x6
23 F4-04090005 jednostranný talíř
24 F20-05050100 sestava krytu, palivové čerpadlo
25 F15-04000005 bradavka
26 F20-05050101 kryt, palivové čerpadlo
27 F15-07140100 sestava membrány
28 GB/T309-3x12 válečková jehla 3x12
29 F15-07140005 pružina, membrána
30 F15-07140001 sedadlo, palivové čerpadlo
31 F15-07140004 pružina, píst
32 F15-07140003 píst
33 GB/T6170-M4 matice m4
34 F20-05000026 kloub 3
35 F20-05000025 trubka c 5x 10x250
36 F20-05000024 trubka b 5x 10x120
37 F20-05000023 potrubí 5x 10x85
38 F15-05000011 kloub 3
39 F20-05000042 trubka d 5x 10x55

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se