Explodovaný řídící systém Parsun F20A.

Kontrolní systém - Parsun F15A / F20A

# Část název
1 F25-05000008 spojovací prut
2 F15-07000016 odkaz
3 GB/T5782-M6x55 šroub m6x55
4 GB/T96-6 velká podložka 6
5 F15-07000012 keř
6 F15-07000014 kladka, pasivita
7 F20-05060001 řemenice, pohon
8 F20-05060002 jaro
9 F20-05060101 fixační deska, akcelerograf
10 GB/T5783-M6x14 šroub m6x14
11 F20-05060102 fixační deska, lanko plynu
12 GB/T5783-M6x10 šroub m6x10
13 F20-03010001 vahadlo, řadicí páka
14 GB/T879.1-3x20 kolík 3x20
15 GB/T5783-M6x25 šroub m6x25
16 GB/T97.1-6 podložka 6
17 F15-05040002 sedadlo, tyč řadicí páky
18 F20-03010100 sestava řadicí páky
19 GB/T5783-M6x25 šroub m6x20
20 F15-05000031 talíř, pružina
21 F15-05000032 lisovací deska
22 F20-03010200 rameno, řadicí tyč
23 F15-00000012 klip 1.8
24 F20-03000009L řadicí tyč (l)
24 F20-03000009S řadicí tyč
25 F15-05000035 sloupová matice
26 GB/T6170-M6 matice m6
27 F20-03000012W fixace palte "a"
28 GB/T5783-M6x16 šroub m6x16
29 F25-07000005W odkaz „a“
30 F20-03000200W fixace palte "b" sestava
31 GB/T879.1-3x12 kolík 3x12
32 F20-03000202W svorka
33 F20-03000201W fixace palte "b"
34 F20-03000203W prsten, guma
35 F25-07000006W pojistná matice 3/8 "
36 GB/T97.1-10 pračka 10
37 F20-07000100W sestava tyče řízení
38 F20-07000101W tyč řízení
39 F15-11020002W šroub
40 F25-07000303W keř
41 F25-07000304W matice 3/8 "
42 GB/T889.1-M8 matice m8
43 F20-07000102W spojovací deska
44 GB/T97.1-8 podložka 8
45 GB/T5783-M8x25 šroub M8x25
46 F25-07000200W sestava ovládacího kabelu

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se