Explodovaný pohled na karburátor Parsun F20A.

Karburátor - Parsun F15A / F20A

# Část název
1 F20-05080000 sestava karburátoru
2 GB/T818-M4x12 šroub m4x12
3 GB/93-4 pružná podložka
4 F20-05080026 Pokrýt
5 F20-05080200 sestava ventilu, elektrická
6 F20-05080201 o prsten
7 GB/T818-M4x10 šroub m4x10
8 F20-05080016 palte, ventil
9 F20-05080003 talíř
10 F20-05080002 těsnění
11 F20-05080004 kryt, guma
12 F20-05080011 šroub, stop
13 F20-05080012 jaro
14 F20-05080013 šroub, nastavení vzduchu
15 F20-05080014 o prsten
16 F20-05080015 jaro
17 GB/T896-4 pojistný kroužek 4
18 F20-05080027 podložka
19 F20-05080006 těsnění
20 F20-05080008 keř
21 F20-05080009 otočný článek, ventil
22 F20-05080010 zkroucení pružiny
23 F20-05080005 zkroucení pružiny
24 GB/T818-M3x6 šroub m3x6
25 GB/T93-3 pružinová podložka 3
26 F20-05080007 zástěra, akcelerátor
27 F20-05080100 houpačka, akcelerátor
28 GB/T818-M4x6 šroub m4x6
29 F20-05080001 karburátor
30 F20-05080022 jet, vzduch pomalý
31 F20-05080023 víčko, guma
32 F20-05080020 jet, hlavní
33 F20-05080021 tryska, hlavní
34 F20-05080017 jehlový ventil
35 F20-05080025 spona, jehlový ventil
36 F20-05080019 kolík, plovák
37 GB/T818-M3x8 šroub m3x8
38 F20-05080018 plovák
39 F20-05080024 těsnění, plováková komora
40 F20-05080028 proud
41 F20-05080004 tyč
42 F20-05080300 sestava plovákové komory
43 F20-05080302 píst
44 F20-05080301 pružina, píst
45 GB/T893.1-8 Klip 8
46 F20-05080305 plováková komora
47 GB/T818-M2x4 šroub m2x4
48 GB/T96-2 velká podložka 2
49 F20-05080304 podložka
50 F20-05080303 šroub, výstup oleje
51 GB/T818-M4x16 šroub m4x16

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se