Explodovaný pohled na horní kryt Parsun F20A zevnitř.

Horní kryt - Parsun F15A / F20A

# Část název
1 F15-00000006 kolík 6x12
2 F20-02020001 sedlo, výstupní potrubí
3 F4-04000006 těsnění, šroub pro vypouštění oleje
4 GB/T5783-M8x14 šroub M8x14
5 F15-04000008 olejové těsnění 13x25x6
6 F20-02020002 těsnění
7 F20-02020100 sestava olejového filtru
8 GB/T97.1-6 podložka 6
9 GB/T5783-M6x16 šroub m6x16
10 F20-02010100 samostatná montážní deska
11 F20-02010102 těsnění, guma
12 F20-02010101 samostatný talíř
13 F20-02010103 trubka, guma
14 F15-00000013 kolík 4x12
15 F20-02010001 olejová vana
16 GB/T97.1-8 podložka 8
17 GB/T5783-M8X30 šroub m8x30
18 GB/T5782-M8x85 šroub M8x85
19 HT2.5x50 svorka
20 F20-02010002 gumové pouzdro, výstup oleje
21 F15-04000003 podložka
22 F15-04000002 šroub, výstup oleje
23 F20-02010004 těsnění, výstupní potrubí
24 F20-02010003L výstupní potrubí (l)
24 F20-02010003S výstupní potrubí
25 GB/T5783-M6x25 šroub m6x25
26 F20-02010005 tlumič, výstupní potrubí
27 F20-02000001L horní kryt (l)
27 F20-02000001S horní pouzdro
28 F20-02000003 těsnění, guma
29 F20-02000004 talíř
30 GB/T5783-M6x10 šroub m6x10
31 GB/T893.1-30 pojistný kroužek
32 T40-02000004 plášť, guma
33 TE15-02000016 keř

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se