Rozbušená hlava válce Parsun F20A z vnější strany.

Hlava válce - Parsun F15A / F20A

# Část název
1 F20-05000001 Těsnění, hlava válce
2 F15-00000006 kolík ~ 6x12
3 GB/T818-M5x25 šroub m5x25
4 F4-04070003 Anoda
5 GB/T3452.1-13x2 o kroužek 13x 2
6 F20-05030009 šroub, anoda
7 GB/T97.1-6 podložka 6
8 F8-05000022 šroub m6x25
9 F20-05000002 šroub, příruba
10 DPR7EA-9 zapalovací svíčka
11 F20-05040002 těsnicí kroužek, kryt hlavy válce
12 F20-05030100 sestava hlavy válců
13 F20-05040003 kryt, odvzdušnění
14 F20-05040004 těsnění, odvzdušňovací kryt
15 GB/T818-M4x10 šroub m4x10
16 GB/T97.1-4 podložka 4
17 F15-07050004 zástrčka
18 JASOF40431-025 o prsten
19 F20-05040005 plynová vsuvka
20 F20-05040001 kryt, hlava válce
21 F20-05040000 sestava krytu hlavy válce
22 GB/T5783-M6x20 šroub m6x20

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se