Explodovaný výhledový držák 2 Parsun F20A z vnější strany.

Držák 2 - Parsun F15A / F20A

# Část název
1 F20-01010000 sestava držáku řízení (l)
1 F20-01010000S sestava držáku řízení
2 GB/T900-M10x1.25x82 šroub m10x1,25x82
3 GB/T5783-M8x30 šroub m8x30
4 GB/T97.1-8 podložka 8
5 F20-02020200 sestava klapky
6 F20-00000005 talíř
7 GB/T6170-M10X1.25 ořechový mloxl, 25
8 F20-01030000 třecí sestava řízení
9 F20-01030001 pevná deska "a"
10 GB/T97.1-5 podložka 5
11 GB/T5783-M5x16 šroub m5x16
12 F20-01030002 šroub, nastavení
13 F20-01030008 keř „a“
14 F20-01030011 podložka "a"
15 F20-01030004 rukojeť, nastavení
16 F20-01030005 bunda, rukojeť
17 F20-01030006 podložka, nylon
18 F20-01030007 tření
19 F20-01030010 keř „b“
20 F20-01030009 pevná deska "b"
21 F20-01030003 podložka "b"
22 GB/T889.1-M10x1.25 pojistná matice Mloxl, 25
23 GB/T5783-M5x20 šroub m5x20
24 F15-01000003 pračka, vysoká
25 F15-01000001 Bush, výška
26 F15-01000002 blokovací blok
27 F15-01010303 těsnění, zajišťovací šroub
28 GB/T5787-M6x20 šroub, příruba
29 F15-01000004 keř, nízko
30 GB/T3452.1-30x3.55 o kroužek 30x 3,55
31 F15-01000006 podložka, nízká
32 F20-00000002 tlumicí blok „a“
33 F20-00000003 tlumicí blok "b"
34 F20-00000001 kryt, namontovat tlumič
35 GB/T6177-M8 matice M8, příruba
36 F20-00000004 tlumicí blok, přední
37 GB/T5782-M8x105 šroub M8x105
38 GB/T5782-M8x85 šroub M8x85
39 F20-02000002 drát, olovo
40 GB/T97.1-6 podložka 6
41 GB/T5783-M6x10 šroub m6xl0

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se