Explodovaný pohled na konzolu 1 Parsun F20A z vnější strany.

Držák 1 - Parsun F15A / F20A

# Část název
1 F15-01010007 matice
2 F15-01010003 talíř
3 F15-01010001 šroub, svorka
4 GB/T818-M6x8 šroub m6x8
5 GB/T896-5 pojistný kroužek 5
6 F15-01010301L držák, otočný (l)
6 F15-01010301S držák, rotační
7 F15-01010311 pouzdro, nylon
8 F15-01010302 pouzdro, otočný držák
9 F15-01010002 podložka, nylon
10 F15-01010100 sestava levé konzoly
11 F15-01010200 sestava pravého držáku
12 F15-01010102 šroub, svorka
13 F4-01010004 Rukojeť
14 F4-01010005 nýt, upínací rukojeť
15 F4-01010003 upínací deska
16 GB/T6170-M6 matice m6
17 GB/T97.1-6 podložka 6
18 F15-01010202 pevné vodiče, uzemnění
19 GB/T5783-M8x12 šroub M8x12
20 F15-01010306 páka, úhlová orientace
21 F15-01010316 dlouhý hřídel, úhel zámku
22 JB/T9740.1-M6 olejnička m6
23 GB/T5782-M6x145 šroub m6x145
24 F15-01010305 sestava rukojeti sklopné svorky
25 F15-01010313A montážní sestava
26 F15-01010308 keř
27 F15-01010309 podložka, nylon
28 F15-01010312A hřídel, podpěra
29 GB/T818-M5x6 šroub m5x6
30 F15-01010307A spojovací prut
31 F15-01010304 jaro
32 F15-01010006 keř
33 F15-01010317-3 krátká hřídel, úhel zámku
34 F15-01010317-2 držák, úhel zámku
35 F15-01010317-1 vnitřní držák
36 F15-01010315 pružina, kroucení
37 GB/T896-4 pojistný kroužek 4
38 F15-01010314A pružina, napětí
39 F15-01010402 kuželová pružina
40 F4-01050003 no, zabráněno odemknutí
41 GB/T879.1-3x8 kolík, pružina 3x8
42 F15-01010400 sestava omezující tyče

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se