Pohon s exsudovaným výhledem Parsun F20A ven.

řízení - Parsun F15A / F20A

# Část název
1 F20-01020200 sestava rukojeti řízení
2 F4-01090302 guma, rukojeť řízení
3 F20-01020201 přilnavost, tvrdý volant
4 GB/T820-M5x25 šroub m5x25
5 GB/T827-2x5 nýt 2x5
6 F4-01090303 kontrolka plynu
7 GB/T848-10 malá podložka 10
8 F4-01090007 jaro
9 F4-01090006 pouzdro
10 F4-01090003 tření
11 F15-01030100 páka, plyn
12 GB/T5783-M6x20 šroub m6x20
13 F15-01030005 pobyt
14 F4-01090401 zarážka, zavěšení lana
15 T40-01020101 sestava spínače zastavení motoru
16 F15-01030200 šroub
17 GB/T91-1.6x12 závlačka 1,6x12
18 F4-08000014 značka 1
19 F4-08000016 značka 3
20 F15-01030001 rukojeť řízení
21 F15-01000007 pouzdro, rukojeť (vysoká)
22 F15-01000008 podložka
23 F15-01000009 podložka, vlna
24 F15-01000012 podložka, nylon
25 F15-01000011 pouzdro, rukojeť (nízká)
26 F15-01000013 krycí deska, rukojeť řízení
27 GB/T889.2-M10x1.25 pojistná matice m10x1,25
28 F20-01020100 sestava lanka plynu
29 GB/T823-M6x16 šroub m6x16
30 GB/T97.1-6 podložka 6
31 F20-01000003 kryt, držák řízení
32 F8-08000010 značka, řazení
33 F20-01000001 bunda, guma
34 GB/T5783-M6x14 šroub m6x14
35 F20-01000002 lisovací deska
36 GB/T5783-M6x25 šroub m6x25
37 F25-00000004 velká podložka 6
38 F15-00000008 pouzdro
39 F15-00000009 podložka, vlna
40 F20-00000008 rukojeť, řadicí páka
41 F20-00000009 tyč, spojovací
42 F15-00000012 kleština 1,8

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se