Rozbušný pohled na válec a klikovou skříň 2 Parsun F2.6 vnější.

Válec a kliková skříň 2 - Parsun F2.6

# Část název
1 T15-04010202 potrubí, voda
2 F2.6-04010100 Kliková skříň
3 F15-07050004 zátka, olej
4 JASOF40431-025 o-kroužek
5 F2.6-04010102 rozchod, úroveň
6 F2.6-04000008 držák, tlumič
7 F2.6-04000009 gumový blok, tlumič
8 GB/T5783-M6X20 šroub m6x20
9 GB/T97.1-6 podložka
10 F2.6-04010001 těsnění
11 F2.6-04000004 komplexní těsnění klikové skříně
12 GB/T276-62/22/P6 kuličkové ložisko
13 GB/T5783-M6X12 šroub m6x12
14 F2.6-04050100 sestava převodovky
15 F15-0000013 kolík
16 GB/T5783-M8X14 šroub M8x14
17 F4-04000006 těsnění, šroub pro vypouštění oleje
18 F4-04000001 šroub, vypouštění oleje
19 F2.6-04060000 sestava pláště olejového těsnění
20 F2.6-04060002 těsnění
21 F4-04060002 o prsten
22 F2.6-04060001 skořápka, olejová pečeť
23 GB/T5783-M8X20 šroub M8x20
24 F25-05000013 upnout a
25 GB/T5783-M6X45 šroub m6x45
26 F2.6-04050001 kryt klikové skříně

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se