Explodovaný pohled na válec a klikovou skříň 1 Parsun F2.6 vnější.

Válec a kliková skříň 1 - Parsun F2.6

# Část název
1 GB/T5783-M6X20 šroub m6x20
2 GB/T97.1-6 podložka, talíř
3 F2.6-04000501 kryt, termostat
4 F4-04000011 těsnění, temostat
5 F4-04070003 Anoda
6 GB/T818-M5X25 šroub s půlkulatou hlavou m5x25
7 F4-04010002 trubka, spoj
8 F2.6-04000007 potrubí, voda
9 T15-04000010 Termostat
10 F2.6-04000005 těsnění, kryt válce
11 166F-010104 vodicí pouzdro ventilu
12 F2.6-04040100 sestava hlavy válců
13 F15-04000005 sestava špinavé vody
14 F15-00000013 kolík
15 F2.6-04000001 Těsnění, hlava válce
16 BR6HS zapalovací svíčka
17 F4-04000034 šroub
18 GB/T5783-M6X16 šroub m6x16
19 F2.6-07000008 značka 8
20 F4-08000110 značka 10
21 F2.6-04000006 kryt, hlava válce

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se