Rozložený pohled na spodní kryt a pohon 2 Parsun F2.6 na vnější straně.

Spodní skříň a pohon 2 - Parsun F2.6

# Část název
1 F2.6-02000003 vodní trubice
1 F2.6-02000003L vodní trubice l
2 F4-02040002 gumička ve tvaru i
3 F15-00000013 kolík
4 F4-03000025 distanční vložka
5 F2.6-03010000 sestava vrtule 3-71 / 4 "x6"
5 F2.6-03010000-5 sestava vrtule 3x73 / 8 "x53 / 8"
6 F4-03000026 podložka
7 F4-03080000 sestava matice
8 GB/T91-2.5x30 špendlík, závlačka
9 F4-03000022 Anoda
10 GB/T861.1-6 podložka, vnitřní tooch
11 GB/T5783-M6X12 šroub m6x12
12 GB/T97.1-6 podložka
13 GB/T5783-M6X30 šroub m6x30

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se