Exploded view karburátor Parsun F2.6 vnější.

Karburátor - Parsun F2.6

# Část název
1 F2.6-04000200 sestava karburátoru
2 F2.6-04000201 karburátor
3 GB/T818-M4X10 šroub
4 F2.6-04000202 talíř
5 F2.6-04000203 těsnění
6 F2.6-04000204 šroub
7 F2.6-04000205 jaro, thorttel
8 F2.6-04000206 zástěra, sytič
9 F2.6-04000207 zástěra, akcelerátor
10 GB/T93-3 podložka, pružina
11 GB/T818-M3X5 šroub
12 F2.6-04000223 jaro
13 F2.6-04000208 těsnění
14 F2.6-04000209 šroub, nastavení vzduchu
15 F2.6-04000210 jet, vzduch pomalý
16 F2.6-04000211 jet, hlavní
17 F2.6-04000212 ventil, jehla
18 F2.6-04000213 tryska, hlavní
19 F2.6-04000214 čepice, hlavní
20 F2.6-04000215 vyždímat pružinu
21 F2.6-04000216 Bush, odkaz
22 F2.6-04000217 odkaz, sytič
23 F2.6-04000218 kolík, plovák
24 F2.6-04000219 těsnění
25 F2.6-04000220 talíř, sytič
26 GB/T93-4 podložka, pružina
27 GB/T818-M4X8 šroub
28 F2.6-04000221 šroub
29 F2.6-04000222 plovák
30 F2.6-04000224 zátka, odtok
31 F2.6-04000225 kalíšek na mastnotu
32 GB/T818-M4X12 šroub
33 F2.6-04000226 o-kroužek
34 F2.6-04000227 knoflík
35 GB/T97.1-4 podložka
36 F2.6-04000228 šroub
37 F2.6-04000229 těsnění

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se