Explodovaný pohled na Parsun F2.6.

Závorka - Parsun F2.6

# Část název
1 GB/T875-4X11 nýt Φ4x11
2 F4-01060002 upínací rukojeť
3 F2.6-01050101 zajištěný šroub
4 F2.6-01050002 jaro
5 F2.6-01050001 kryt, otočný držák
6 F2.6-00000101 kryt, držák
7 GB/T818-M6X16 šroub s půlkulatou hlavou M6x16
8 GB/T97.1-6 podložka
9 GB/T5783-M6X30 šroub m6x30
10 F2.6-01050200 blokovaná sestava bloku
11 F2.6-01000003 pouzdro a
12 F2.6-01000004 pouzdro b
13 F2.6-01050100 sestava uzamčené rukojeti
14 F2.6-01040100 tlumič
15 F2.6-01040001 držák, přítlak
16 F2.6-01030007 páka
17 F2.6-01030100 sestava rukojeti sklopné svorky
18 F4-01090006 pouzdro
19 F2.6-01030003 jaro
20 F2.6-01030004-A páka, zámek náklonu
21 GB/T879.2-2X10 kolík x2x10
22 GB/T7940.1-M6 vsuvka, tuk M6
23 F2.6-01030001 držák, otočný
24 F2.6-01030005 tyč, zámek náklonu <2009
24 F2.6-01030005-A tyč, zámek náklonu 2010+
25 GB/T896-3.5 Klip
26 F2.6-01030006 kolík
27 F2.6-01000001 šroub
28 GB/T6172.1-M8 matice
29 GB/T6170-M8 matice
30 GB/T96-8 podložka
31 F2.6-01010000 sestava levá konzola
32 F2.6-01020000 pravá sestava držáku
33 F4-01010005 nýt
34 F4-01010002 upínací šroub
35 F4-01010004 upínací lodní rukojeť
36 F4-01010003 upínací deska
37 F2.6-01000002 pouzdro, šroub
38 GB/T889.1-M6 matice
39 F2.6-01010001 držák, svorka (vlevo)
40 F2.6-07000009 značka 9
41 GB/T5782-M6X125 šroub
42 F2.6-00000100 držák, sestava krytu
43 F2.6-01040000 tah přijímat sestavu
44 F2.6-00000102 keř

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se