Rozbušený pohled na válec a klikovou skříň 2 Parsun F15 vnější.

Válec a kliková skříň 2 - Parsun F9.9 / F15

# Část název
1 F15-07040100 podsestava hlavy válců
2 F4-04000003 dutý kolík
3 F15-07000100 Těsnění, hlava válce
6 GB/T5783-M6x25 šroub, šestihran m6x25
7 F15-07000028 šroub, příruba
8 F15-07050001 kryt, hlava válce
9 F15-07050002 těsnění, kryt válce
10 GB/T5783-M6x20 šroub, šestihran m6x20
11 GB/T97.1-6 podložka, talíř
12 F15-07050004 zátka, olej
13 JASOF40431-025 o-kroužek
14 F15-10030001 značka 4
15 DPR6EA-9 zapalovací svíčka

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se