Rozložený pohled na válec a klikovou skříň 1 Parsun F15 vnější.

Válec a kliková skříň 1 - Parsun F9.9 / F15

# Část název
1 F15-07010000 sestava klikové skříně
2 F15-07000001 pln, dutý
3 GB/T5783-M6x35 šroub, šestihran m6x35
4 GB/T5783-M8x55 šroub, šestihran m8x55
5 F15-07010006 trubka, spoj
6 F15-07010008 Anoda
7 F15-07010011 kryt, anoda
8 F15-07010009 průchodka, anoda
9 GB/T818-M5x12 šroub s půlkulatou hlavou m5x12
10 GB/T97.1-5 podložka 5
11 GB/T97.1-8 podložka 8
12 F15-07010012 deska, anoda
13 F15-07010200 sestava odvzdušňovače
14 GB/T5783-M6x20 šroub m6x20
15 GB/T97.1-6 podložka 6
16 F15-07010014 odvzdušňovací těsnění
17 F15-07000031 Termostat
18 F15-07010022 těsnění, termostat
19 F15-07010021 kryt, termostat
20 GB/T5783-M6x30 šroub m6x30
21 F15-07010018 těsnění, vnější kryt výfuku
22 F15-00000013 kolík
23 GB/T820-M4x12 šroub m4x12
24 F15-07010026 Anoda
25 F15-07010300 sestava vnějšího krytu výfuku
26 F15-04000005 vodní bradavka
27 F15-05000012 hadice a
28 F15-05000011 třícestné potrubí
29 F15-05000013 hadice b
30 F15-05000014 hadice c
31 F15-07010003 šroubový spoj
32 F15-07010023 čistič oleje
33 F15-00000014 těsnění, motor
34 F15-07010007 hadice, vratný olej

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se