Explodovaný pohled na startér Parsun F15 mimo.

Startér - Parsun F9.9 / F15

# Část název
1 F15-07130000 sestava startéru
2 F15-07130101 pouzdro, startér
3 F15-07130300 rám, startér
4 F4-04130013 límec
5 GB/T5783-M6x25 šroub m6x25
6 GB/T93-6 pračka sprlng 6
7 GB/T5782-M6x90 šroub m6x90
8 GB/T6170-M6 matice m6
9 F4-04130101 rukojeť, startér
10 F4-04130102 Pokrýt
12 F15-05000028 svodič kabelového svazku
13 F15-05000027 rám, svodič pevně utažený
14 GB/T5783-M6x20 šroub m6x20
15 F15-07130304 těsnění, pěnivá guma
16 F15-07130201 kolo, spuštění
17 F15-07130107 pružina, spirála
18 GB/T896-8 pojistný kroužek 8
19 F15-07130202 západka, pohon
20 F15-07130204 odkaz, západka
21 F15-07130203 napětí pružiny
22 F15-07130002 pružina, hnací deska
23 F15-07130001 talíř, pohon
24 GB/T5783-M6x16 šroub m6x16
25 F15-07130105 svodič
26 F15-07130102 keř, rameno
27 F15-07130106 pružina, svodič
28 GB/T97.1-6 podložka 6
29 F15-05000029 pevný drát, pružina
30 F15-12000002 značka 2
31 F15-12000003 značka 3
32 F15-07130205 startovací lano
33 F15-05010001 keř
34 F15-07130306W rukojeť "b"
35 F15-07130309W Rocker
36 F15-07130312W podložka, pružinové sedlo
37 F15-07130311W podložka, nylon
38 GB/T91-1.6X12 závlačka, 1,6x12
39 F15-07130310W hřídel, vahadlo
40 F15-07000016W spojení
41 F15-07130315W ojnice ii
42 F15-07130308W talíř
43 F15-07130307W keře, vlna
44 GB/T845-ST4.8X9 šroub, panhead st4, 8x9

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se