Rozložený pohled na spodní kryt a pohon 2 Parsun F15 na vnější straně.

Spodní skříň a pohon 2 - Parsun F9.9 / F15

# Část název
1 GB/T820-M5x25 šroub m5x25
2 F15-06000003 přívod vody b
3 GB/T5783-M6x30 šroub, šestihran M6x30
4 GB/T97.1-6 podložka 6
5 GB/T861.1-6 podložka, uzamčení 6
6 F15-06000004 Anoda
7 F15-06000015 polštář, vrtule
8 F15-06090000-10 vrtule 3-91 / 4 "x10"
8 F15-06090000-11 vrtule 3-91 / 4 "x11"
8 F15-06090000-12 vrtule 3-91 / 4 "x12"
8 F15-06090000-8 vrtule 3-91 / 4 "x8"
8 F15-06090000-9 vrtule 3-91 / 4 "x9"
9 GB/T96-10 pračka 10
10 F15-06000016 matice, šestihran
11 GB/T91-2.5x20 špendlík, závlačka 2,5x20
12 GB/T5783-M8x30 šroub, šestihran m8x30
13 GB/T97.1-8 podložka 8
14 F15-06020005 těsnění, guma
15 F15-02010003 horní těsnění, vodní dýmka
16 F15-02000005 trubice, voda l
16 F15-02000005S trubice, voda s
17 F15-02000006 kvadrátová pečeť, vodní dýmka
18 F15-00000013 špendlík, hmoždinka
19 GB/T6182-M5 matice, zajišťovací M5
20 F15-06000002 přívod vody a
21 F15-06100000 sestava spodního krytu l
21 F15-06100000S spodní montážní sestava s

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se