Explodovaný pohled na spodní kryt a pohon 1 Parsun F15 na vnější straně.

Spodní skříň a pohon 1 - Parsun F9.9 / F15

# Část název
1 F15-06000001 spodní kryt
2 F4-03000023 zátka, olejová hadice
3 F4-03000024 těsnění, zástrčka převodovky
4 F15-06000010-1 podložka (t: 0,10 mm)
4 F15-06000010-2 podložka (t: 0,12 mm)
4 F15-06000010-3 podložka (t: 0,15 mm)
4 F15-06000010-4 podložka (t: 0,18 mm)
4 F15-06000010-5 podložka (t: 0,30 mm)
4 F15-06000010-6 podložka (t: 0,40 mm)
4 F15-06000010-7 podložka (t: 0,50 mm)
5 HR30205J ložisko
6 F15-06010000 rychlost, vpřed
7 F15-06070004 čep, spojka
8 F15-06070003 spojka, pes
9 F15-06070005 kroužek, spojka
10 F15-06070006 píst, posun
11 F15-06070002 pružina, spojka
12 F15-06070001 hřídel, vrtule
13 F15-06070007 podložka, zpátečka
14 F15-06080005 rychlostní stupeň, zpátečka
15 F15-06080006-1 podložka (t: 0,10 mm)
15 F15-06080006-2 podložka (t: 0,20 mm)
15 F15-06080006-3 podložka (t: 0,30 mm)
15 F15-06080006-4 podložka (t: 0,40 mm)
15 F15-06080006-5 podložka (t: 0,50 mm)
16 GB/T276-6005/P63 ložisko 6005
17 F15-06080002 o-kroužek a, kryt
18 F15-06080003 o-kroužek b, kryt
19 F15-06080001 kryt, spodní kryt
20 GB/T290HK1712 ložisko hk1712
21 F15-06080004 těsnění
22 F15-06080000 sestava krytu, spodní kryt
23 GB/T97.1-6 podložka 6
24 GB/T5783-M6X20 šroub, šestihran m6x20
25 F15-06000005 těsnění, hnací hřídel
26 GB/T290F1420 ložisko
27 F15-06000006 pouzdro, nylon
28 F15-06020001 základna, hnací hřídel
29 F15-06020004 o-kroužek
30 GB/T97.1-8 podložka 8
31 GB/T5783-M8x25 šroub, šestihran M8x25
32 F15-06020002 ložisko
33 F15-06020003 olejové těsnění, hnací hřídel
34 F15-06040000 sestava hnacího hřídele l
34 F15-06040000S sestava hnacího hřídele s
35 F15-06000013 klíč, woodruff
36 F15-06000007 vnější deska
37 JASOF404-31-045 o-kroužek
38 F15-06050000 oběžného kola
39 F15-06060002 vnitřní plášť, vodní čerpadlo
40 F15-00000013 piiv, hmoždinka
41 F15-06060001 Waterpumphousifig
42 F15-06060004 těsnění
43 F15-06000014 pevná deska, vodní čerpadlo
44 GB/T5783-M8x45 šroub, šestihran m8x45
45 F15-06030000 sestava vačky, řadicí tyč l
45 F15-06030000S sestava vačky, řadicí tyč s
46 F15-06000020-1 podložka, ložisko
46 TE15-04000018 podložka, pastorek
47 F15-06000009 podložka, pastorek (t: 1,20 mm)
48 F15-06000011 pastorek
49 F15-06000012 matice, pastorek

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se