Explodovaný pohled na spodní kryt Parsun F15 na vnější straně.

Spodní kryt - Parsun F9.9 / F15

# Část název
1 GB/T5783-M6x30 šroub, šestihran M6x30
3 F15-05000018 krycí deska, spodní kryt
4 F25-03000013 gumová zátka, abnormální
5 F15-05000017 těsnění, guma
6 F25-03000003 gumová zátka kruhová
7 F15-05000006 plášť, vlna
8 F15-01000015 bunda, kabel
9 F15-05000015 gumová zátka, jehla
10 F15-05000008 upnout a
11 F15-05000003 gumová zátka, kvadrát
12 GB/T5783-M6x25 šroub, šestihran m6x25
13 GB/T97.1-6 podložka 6
14 F15-05000005 bushifig, tlumič
15 F15-05000004 tlumič
16 GB/T5783-M6x12 šroub, šestihran m6x12
17 F15-05030000 uzamykací sestava, horní kryt
18 F15-05000036 pouzdro b
19 F15-05000023 podložka, vlna
20 F15-05000026 napětí pružiny
21 F15-05000025 sestava držáku, napínací pružina
22 F15-05000024 klip, vodní dýmka
23 F15-05000022 pouzdro a
24 F15-05020000 sestava zajišťovací rukojeti, horní kryt
25 GB/T5783-M6x35 šroub, šestihran m6x35
26 F15-05000033 bunda, páka
27 F15-05000009 vsuvka, plast
30 F15-05000001 dno sovy
31 F15-05000002 těsnění, spodní kryt

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se