Explodovaný výhled FW spodní kryt a příchytka Parsun F15 vnější.

Spodní kryt a konzola fw - Parsun F9.9 / F15

# Část název
1 F25-07000005W spojovací, ovládací kabel
2 F15-11010000W ovládací kabel
3 F25-07000003W talíř, prstencový
4 F15-00000012 jaro
5 GB/T96-5 velká podložka 5
6 GB/T5783-M6X25 šroub m6x25
7 GB/T5287-6 velká podložka 6
8 F25-03000027W talíř, posun
9 F25-03000028W pouzdro, omezená deska
10 F15-05040103W táhlo, posun
11 F25-05160002 jaro
12 F25-03030003W rocker, zátka
13 GB/T879.2-3X20 sloupcový kolíkΦ3x20
14 F15-03000013W marmeláda, gumová neobvyklost
15 F25-03000029W džem, obdélník
16 F25-03000024W jam „b“
17 F25-03000025W uvíznutí, kabel akcelerografu
18 F25-03000022W keře, vlna
19 GB/T84.5-ST5.5X19 šroub s půlkulatou hlavou st5,5x19
20 F25-03000023W Závorka
21 GB/T5783-M6X20 šroub m6x20
22 GB/T97.1-6 podložka 6
23 F25-03000101W džem
24 F25-03000102W keř, gumový džem
25 F25-03000103W vázací džem
26 F25-03000104W ořech, džem
27 F15-03000100W sestava zaseknutí
28 F25-03000021W vodní trubice
29 F15-07150400W c.d.i. kabelová sestava
30 GB/T5783-M8X30 šroub m8x30
31 GB/T97.1-8 podložka 8
32 F15-11020003W talíř
33 GB/T6170-M8 matice m8
34 JASOF40424-016 o-kroužek
35 F25-01010012W matice, plast
36 F25-07000006W tenká pojistná matice
37 F15-11020002W šroub
38 GB/T97.1-10 pračka 10
39 F25-07000303W trubka, šroub
40 F25-07000304W matice
41 F15-11020001W táhlo, otáčení
42 F15-11020000W sestava táhla

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se