Exploded view pohonné hmoty Parsun F15 vnější.

Palivo - Parsun F9.9 / F15

# Část název
1 F15-07080000 sestava filtru
2 F4-04000030 pružina, palivové potrubí „b“
3 F4-05000200 spojovací sestava palivové trubky
4 F15-05000016 potrubí, palivo a
5 JB/T5783-M6x20 šroub m6x20
6 GB/T6170-M8 matice m8
7 F15-07000027 hadice Φ10xΦ5x145
8 JASOF404-A-24-021 o-kroužek
9 F15-07140000 sestava palivového čerpadla
10 F15-07000026 bunda Φ14xΦ11x300
11 F15-07000025 hadice Φ10xΦ5x380
12 GB/T823-M6x30 šroub, malá kuželová hlava m6x30
13 JB/T93-6 podložka, pružina
14 GB/T97.1-6 podložka, talíř
15 F15-07080001 Element, filtr
16 GB/T3452.1-32.5x1.8 podložka, filtr šálkuΦ32,5x1,8
17 F15-07080002 šálek, filtr
18 GB/T818-M4x30 šroub s půlkulatou hlavou m4x30
19 F4-04090004 membrána, horní
20 F4-04090011 šroubový ventil
21 F4-04090005 talíř
22 F15-07140002 plášť palivového čerpadla
23 F15-07140100 sestava diafragmy
24 GB/T309-3x20 válečková jehlaΦ3x12
25 F15-07140005 pružina, membrána
26 F15-07140004 pružina, píst
27 F15-07140003 píst
28 GB/T6170-M4 matice m4
29 F4-04090003 kryt palivového čerpadla
30 F15-07140001 sedadlo, palivové čerpadlo

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se