Rozbalená olejová miska Parsun F15 na vnější straně.

Olejová vana - Parsun F9.9 / F15

# Část název
1 F15-04000001 olejová vana
2 F15-00000006 špendlík, hmoždinka
3 F15-04000007 pečeť, abnormalita
4 F15-07120105 bunda, sítko
5 F15-07120100 sestava filtru
6 F15-09030002 obruč a
7 F15-07120001 potrubí, olej
8 F15-07110000 sestava zaplavovacího ventilu
9 F15-00000100 měrka oleje
10 GB/T5783-M6x20 šroub, šestihran m6x20
11 GB/T97.1-6 podložka 6
12 F15-04000006 těsnění, výfukové potrubí
13 F15-04010000 potrubí, výfuk
14 GB/T5783-M6x16 šroub, šestihran m6x16
15 F15-04010004 pečeť, ext,
16 F15-04000004 plášť, odtok oleje
17 F15-04000002 šroub, vypouštění oleje
18 F15-04000003 podložka
19 F15-04000008 těsnění
20 F15-04000005 vodní bradavka

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se