Explodovaný řídící systém Parsun F15 na vnější straně.

Kontrolní systém - Parsun F9.9 / F15

# Část název
1 F15-07000015 odkaz, ovládání akcelerografu
2 F15-07000016 společné ovládání akcelerografu
3 GB/T5782-M6x55 šroub m6x55
4 GB/T97.1-6 podložka 6
5 GB/T96-6 velká podložka 6
6 F15-07000012 Bush akcelerograf prosadit
7 F15-07000014 kladka, pasivita
8 F15-07000013 řemenice, pohon
9 GB/T5783-M6x10 šroub m6x10
10 F15-07000011 držák, ovládání pevným drátem
11 GB/T5783-M6x25 šroub m6x25
12 F15-05040002 držák, řadicí tyč
13 F15-05040001 rocker, zátka
14 F15-05040100 páka, řadicí tyč
15 GB/T5783-M6x20 šroub m6x20
16 F15-05000032 zarážková pružina
17 F15-05000031 jaro
18 F15-05000034 řadicí tyč l
18 F15-05000034S řadicí tyč s
19 F15-05000035 sloupová matice
20 GB/T6170-M6 matice m6
21 F15-00000012 jaro
22 GB/T879.2-3x20 pin, sprinc spr3x20

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se