Explodovaný pohled na karburátor Parsun F15 mimo vozidlo.

Karburátor - Parsun F9.9 / F15

# Část název
1 F15-07090000 sestava karburátoru
2 GB/T818-M4X10 šroub
3 GB/T93-4 podložka, pružina
4 F15-07090003 talíř
5 F15-07090002 těsnění
6 F15-07090009 šroub, plyn
7 F15-07090010 pružina, nastavení pilota
8 GB/T818-M3X6 šroub
9 GB/T93-3 podložka, pružina
10 F15-07090008 zástěra, akcelerátor
11 F15-07090001 karburátor
12 F15-07090006 Bush, odkaz
13 GB/T896-86 pojistný kroužek
14 T6-05000815 brodidlo, houpačka
15 F15-07090019 ventil, jehla
16 F15-07090020 plovák
17 F15-07090021 kolík, plovák
18 GB/T818-M4X6 šroub
19 F15-07090022 tryska, hlavní
20 F15-07090024 těsnění
21 F15-07090023 jet, hlavní
22 F15-07090025 jet, vzduch pomalý
23 F15-07090026 gumová čepička
24 GB/T818-M3X5 šroub
25 F15-07090018 talíř
26 F15-07090012 zástěra, sytič
27 F15-07090200 odkaz, sytič
28 F15-07090302 šroub, ventil
29 F15-07090300 otočný článek, ventil
30 GB/T6170-M3 matice m3
31 F15-07090016 šroub
32 F15-07090017 zkroucená pružina, otočný článek
33 F15-07090100 houpačka, akcelerátor
34 F15-07090005 Wringpring
35 F15-07090013 šroub, nastavení vzduchu
36 F15-07090014 těsnění
37 F15-07090015 pružina, seřízení vzduchu
38 T6-05000022 spojení
39 F15-07090004 pouzdro, houpačka
40 F15-07090007 těsnění, guma
41 F15-07090027 těsnění, plovoucí komora
42 F15-07090402 Filtr
43 F15-07090403 šroub, odtok
44 F15-07090404 těsnění
45 F15-07090400 tělo, plavební komora
46 F15-07090413 pohár, tělo
47 GB/T818-M4X12 šroub
48 F15-07090407 sestava septa
49 F15-07090408 pružina, ventil
50 F15-07090409 těsnění
51 F15-07090410 kryt, ventil
52 F15-07090412 Washre
53 F15-07090411 šroub, odvzdušňovací olej
54 F15-07090401 proud
55 F15-07090028 víčko

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se