Rozložený pohled na horní kryt Parsun F15 na vnější straně.

Horní kryt - Parsun F9.9 / F15

# Část název
1 F15-02000001 horní caslng
1 F15-02000001S horní kryt
2 F15-00000015 plášť, horní plášť
3 GB/T5783-M6X16 šestihranný šroub M6x16
4 F15-00000006 pln, hmoždinka
5 F15-02000007 těsnění
6 F15-00000005 těsnění
7 F15-03000002 gumové potrubí, výfuk
8 F15-03000001 šindel, výfuk
9 F15-03000003 pečeť, šindel
10 GB/T818-M6x25 šroub m6x25
11 GB/T6170-M6 matice, šestihran M6
12 GB/T5783-M8x45 šroub, šestihran m8x45
13 GB/T97.1-6 podložka 6
14 GB/T97.1-8 podložka 8
15 GB/T93-6 podložka, pružina 6

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se