Explodovaný výhled 1 Parsun F15 vnější.

Držák 1 - Parsun F9.9 / F15

# Část název
1 F15-01010007 matice, samosvorná
2 F15-01010003 deska, dva otvory
3 F15-01010001 šroub, svorka
5 F15-01010103 šroub, plochý šestihran
6 F15-01010105 deska, sklopná zarážka
7 F15-01010104 podložka, vlna
8 F15-01010202 pevné vodiče, uzemnění
9 GB/T818-M6x8 šroub s půlkulatou hlavou M6x8
10 F15-01010002 podložka, nylon
11 F15-01010302 pouzdro, otočný držák
12 F15-01010308 pouzdro, orientace
13 F15-01010309 podložka, nylon
14 F15-01010301 držák, otočný l
14 F15-01010301S držák, rotační s
15 F15-01010311 pouzdro, nylon
16 F15-01010100 sestava levé konzoly
17 GB/T5782-M6x145 šroub m6x145
18 F15-01010400 sestava omezující tyče
19 F4-01050003 no, zabráněno odemknutí
20 GB/T879.l-3x8 kolík, pružina 3x8
21 F15-01010402 kuželová pružina
22 F15-01010006 trubice, šroubu
23 GB/T896-4 pojistný kroužek 4
24 GB/T818-M8x10 šroub s válcovou hlavou m8x10
25 F15-01010316 dlouhý hřídel, úhel zámku
26 GB/T896-5 pojistný kroužek 5
27 F15-01010304 napětí pružiny
28 F15-01010306 páka, úhel nebo zarážka
29 GB/T818-M5x6 šroub s půlkulatou hlavou m5x6
30 F15-01010307 tyč, zámek náklonu
31 F4-01010005 nýt, upínací rukojeť
32 F15-01010102 šroub, svorka
33 F4-01010004 upínací lodní rukojeť
34 F15-01010305 sestava rukojeti sklopné svorky
35 F15-01010312 hřídel, zátka
35 F15-01010312A hřídel, zátka
36 F15-01010313 montážní sestava
36 F15-01010313A montážní sestava
37 F15-01010317-3 krátká hřídel, úhel zámku
38 F15-01010317-2 držák, úhel zámku
39 F15-01010315 pružina, kroucení
40 F15-01010314 napětí pružiny
41 F15-01010317-1 vnitřní držák
42 GB/T848-6 podložka 6
43 GB/T6170-M6 matice m6
44 F4-01010003 upínací deska
45 F15-01010200 sestava pravého držáku

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se