Explodovaný systém řízení pohonu Parsun F15 mimo vozidla.

Bw kontrolní systém - Parsun F9.9 / F15

# Část název
1 F15-05000100BW sestava spouštěcího spínače
2 GB/T879.2-3x20 sloupkový kolík ø3x20
3 F25-03030005W rocker c, svodič
4 F15-05000300BW talíř, kolísavý spínač
5 GB/T818-M3x14 šroub m3x14
6 F15-13000800W Jiggle switch
7 GB/T6170-M3 matice m3
8 GB/T5783-M6x16 šroub m6x16
9 GB/T97.1-6 podložka 6
10 F15-03000013W zaseknutí, abnormální guma

Náhradní díly si můžete objednat přímo na webu, stačí kliknout na číslo / název dílu v seznamu.
Náhradní díly jsou dodávány ze Švédska, často ve stejný den.
Pokud potřebujete kontaktovat nás, komunikujeme v angličtině (nebo švédštině) info@parsun.se